Medarbetare

Jan Pihlqvist
Säljare väst
Norska gränsen och Fria kunder


Tel: 0302-241 72
Mobil: 0709-347 272
jan.pihlqvist@piwafood.se

Mattias Falck
Key Account Manager
DVH Food


Mobil: 0709-347 275
mattias.falck@piwafood.se

Peter Bodén
Key Account Manager
HoReCa


Tel: 0302-241 85
Mobil: 0709-347 285
peter.boden@piwafood.se

Johan Göthberg
Sales & Marketing Manager
Beverages


Mobil: 0709-347 282
johan.gothberg@piwafood.se


 

Maria Belaj
Sälj- och marknadsassistent

Tel: 0302-0302-241 76
maria.belaj@piwafood.se

Clara Erlandsson
Quality Coordinator

Tel: 0302-241 81
Mobil: 0709-347 281
clara.erlandsson@piwafood.se

Daniel Kylén
Purchaser Food

Tel: 0302-241 66
Mobil: 0709-347 266
daniel.kylen@piwafood.se

Lukas Cronberg
Purchase Manager Food

Tel: 0302-241 69
Mobil: 0709-347 269
lukas.cronberg@piwafood.se

Linda Hammarström
Ekonomiassistent

Tel: 0302-241 77
linda.hammarstrom@piwafood.se

Valter Kakko
Finance

Tel: 0302-241 64
Mobil: 0709-347 264
valter.kakko@piwafood.se

Tina Christensen
Logistikkoordinator Internationella flöden

Tel: 0302-241 67
Mobil: 0709-347 274
tina.christensen@piwafood.se

Marjan Kouchek
Logistikkoordinator

Tel: 0302-241 84
marjan.kouchek@piwafood.se

Johan Kanto
Logistic Manager

Tel: 0302-241 68
Mobil: 0709-347 268
johan.kanto@piwafood.se

Krishan Kent
Managing Director

Tel: 0302-241 65
Mobil: 0709-733 232
krishan.kent@piwafood.se

Mats Lundin
Deputy Managing Director

Tel: 0302-241 63
Mobil: 0709-347 263
mats.lundin@piwafood.se
 

Hans Blomqvist
Warehouse Manager

Tel: 0302-241 86
Mobil: 0709-347 286
hans.blomqvist@piwafood.se

Pasi Huotari
Lagerarbetare

 

Peter Olausson
Lagerarbetare

 

Jan Hirvonen
Lagerarbetare